o firmie

Grom-bud to firma budowlana z Łowicza, posiadająca długie doświadczenie w zakresie usług ogólnobudowlanych, dzięki czemu jest wiarygodnym i sprawdzonym partnerem w zakresie budowy domów. Wykonywane przez nas prace świadczone są ze wyjątkową starannością i dokładnością. Na rynku działamy od 10 lat, nasza ekipa budowlana działa na terenie centralnej Polski, zwłaszcza na terenie miast Łowicz, Skierniewice, Sochaczew, Żyrardów, Kutno i Warszawa.
W naszej firmie zatrudniamy grupę wykwalifikowanych pracowników z długoletnim stażem pracy i wszechstronnymi umiejętnościami. Współpracujemy również z innymi jednostkami realizującymi usługi okołobudowlane – min. architektami, geodetami, elektrykami – dzięki temu możemy pomóc Państwu przy kompleksowych realizacjach budowlanych. Nasza firma ciągle się rozwija – od niedawna w ofercie mamy ocieplanie dachów i poddaszy metodą PIANA-PUR.

Nie muruj w ciemno – sprawdź nas!

Każdy inwestor, przed podjęciem decyzji o wyborze firmy budowlanej, powinien sprawdzić potencjalnego wykonawcę dlatego na stronie » realizacje możesz przejrzeć galerię zdjęć z naszych prac budowalanych a w zakładce » referencje uzyskać opinie lub bezpośredni kontakt do naszych Klientów. Zachęcamy również do » kontaktu z nami – chętnie umówimy się na spotkanie by omówić wszelkie sprawy związane z planowaną budową lub remontem.