referencje i opinie

Śleszyn, hala, stan surowy

Bardzo solidna i konkretna firma a przy tym dobra cenowo – polecam innym inwestorom i budującym w okolicy. Budują szybko i dokładnie, tylko warto umawiać się wcześniej bo w sezonie mają napięte terminy.

Jarek, Śleszyn, sierpień 2015 » skontaktuj się z inwestorem

 


 

Łowicz, stan surowy zamknięty

Polecamy wszystkim inwestorom współpracę z firmą Grom-Bud. Nasz dom został wybudowany do stanu surowego bardzo starannie i szybko (niecałe dwa miesiące prac) mimo, iż inwestycja była dość wymagająca.

Hanka i Łukasz, Łowicz, wrzesień 2014 » skontaktuj się z inwestorem

 


Dom w Śleszynie, stan pod klucz

Panowie bardzo pomocni w trakcie budowy, rozwiewali na bieżąco wiele moich wątpliwości. Punktualni i sprawni. Dom do stanu surowego powstał w ciągu miesiąca. Polecam. Zawsze służyli radą i pomocą, także w organizowaniu doboru i transportu materiałów.

Ula i Tomek, Śleszyn maj 2014 » skontaktuj się z inwestorem

 


Sochaczew, dom w stanie deweloperskim

Ekspresowe tempo! Mój dom, co prawda mały, ale jednak – do stanu surowego otwartego wybudowali w tydzień! I bynajmniej nie zrobili tego po łepkach, dom jest porządnie i starannie wymurowany. Polecamy wszystkim z okolic Sochaczewa jako sprawdzoną i solidną ekipę budowlaną.

Edward i Marzena, Sochaczew, wrzesień 2014 » skontaktuj się z inwestorem

 


Gotowy dom w RybniePolecam firmę Grom-bud z Łowicza! Wybudowali szybko stan surowy, starannie wykonali dach i elewacje, zapewnili niezbędną pomoc przy wykończeniach. Nasz dom jest już prawie gotowy!

Marek, Rybno, marzec 2014 » skontaktuj się z inwestorem

 

 


Stan deweloperski, Popów

Jeśli szukacie firmy, która zajmie się wszystkim od A do Z na placu budowy i be zbędnych pytań zabierze się do roboty, to Grom-bud możemy polecić z czystym sumieniem. Są szybcy, punktualni, uczciwi i widać, że znają się na swoim fachu. Budowa domu przebiegła bez znaczących problemów – a tego najbardziej się obawialiśmy.

Łukasz i Beata, Popów, lipiec 2014 » skontaktuj się z inwestorem

 


Leoncin, budowaPanowie z Łowicza zaimponowali mi podejściem do pracy – szybcy, punktualni a do tego myślący – co rzadko zdarza się na budowie. Dzięki ich doświadczeniu uniknęliśmy wielu wpadek i kłopotów, które pojawiają się na budowie podczas typowych prac murarskich. Polecam.

Marcin, Leoncin, czerwiec 2015 » skontaktuj się z inwestorem

 


 

grombud budowa domuNajważniejszy dla nas był dobry kontakt z ekipą przy pojawiających się problemach bądź wątpliwościach w trakcie budowy – w trakcie budowy trzeba było często podejmować decyzje co do nieprzewidzianych zmian i ekipa z Grombudu spisała się tu na medal. Polecamy również z uwagi na szybki czas budowy!

Beata, Jadzień, maj 2015 » skontaktuj się z inwestorem